Under-sink in-line water filter made in the UK

3 ступеневий проточний фільтр для води “Stream.3”

3,170.00 

3 ступеневий проточний фільтр для води “Stream.3” є високошвидкісний фільтр питної води для впевненної фільтрації з автономним краном.

In stock

Опис продукту

3 ступеневий магістральний фільтр “Stream.3” зроблений для досягнення найвищої швидкості фільтрації води. Ця система встановлюється під раковиною в кухні так що фільтр залинеється повністю прихований. Невеликий кран монтується на мийці для миттєвої чистої питної води.

Ця система має швидкість потоку до 3,9 літрів на хвилину. В основному середня швидкість коливається між 3,6 і 3,8 літрів на хвилину.

Stream.3 має три ступені:

  1. Осадовий (механічний) картридж. Це поліпропиленовий картридж, виконаний за технологією волоконної екструзії, який виглядає як невеликий відрізок труби (10 дюймів у довжину). Цей картридж має 5мкм отвіри, що зупиняють пісок, іржу і деякі механічні забруднювачі, що можуть надходити у наступні ступені. Якщо вода не містить іржу і пісок, механіна сантехніка (як, наприклад, крани), може служити довше, тому що пісок та інші механічні забруднення руйнують крани.
    Granulated activated carbon water filter cartridge. Buy in the UK. Water2B Limited.

    Granulated activated carbon  Water2B Limited.

  2. GAC (активоване гранульоване вугілля) картридж. Цей картридж видаляє хлор, органічні речовини і більшість забруднень з води. А також, видаляє неприємний смак та запах з води. Чому видалення хрору  так важливо, будь ласка, прочитайте нашу статтю Корисна інформація.
  3. GAC+5 (активоване гранульоване вугілля з поліпропиленовим 5 мкм фільтром попереднього очищення) картридж. GAC+5 допомагає глибше видалити хлор, органічні речовини та інші забруднення. Цей картридж має PP 5 мкм фільтр попереднього очищення, який затримує дрібні фракції вугілля від 2-го ступеню.

Проточний фільтр Stream.3 є найбільш складним серед усіх проточних (магістральних) систем. Ця система рекомендується для тих, хто шукає високий рівень фільтрації без компромісів у швидкості.

Фільтр для води “Stream.3” вироблено з високоякісного Європейського поліпропелену.

Це справжній “Made in the UK” товар.

Будь ласка, дивіться вкладку Додаткова інформація щоб ​​ознайомитись з технічними даними фільтра  “Stream.3”.

Additional information

Weight 10 кг
Тип товару

Застосування

, ,

Найвища робоча температура

Кількість ступенів

Найнижча робоча температура

2 ступень

1 ступень

Найнижчий робочий тиск

Окремий кран

Матеріал корпусу

Матеріал кришки

Швидкість потоку

Продуктивність

3 ступень

Відгуки

Ніхто ще не залишав відгуків для цього товару.

Тільки авторизовані клієнти (які увійшли в систему), які придбали цей товар можуть залишити відгук.