Post-carbon water cartridge. Water2b Очікується

Пост-карбон картридж

720.00 

Пост-карбон картридж. Цей картридж видаляє неприємні запахи і смаки з вашої води, якщо зворотний осмос не використовувалася протягом тривалого часу (2 або більше днів)

Out of stock

Опис продукту

Пост-карбон картридж. Це 10″ картридж з активованим вугіллям всередені. Цей картридж використовується в якості останнього ступеню у зворотньому осмосі.

Після мембрани чиста вода поступає до баку, де “очікує”, коли буде потрібною. Час від часу ви залишаєте свій будинок (або офіс) протягом декількох днів, тижнів або навіть місяців, їдучи на відпочинок, ділову поїздку і так далі. Вода в резервуарі набуває неприємниго запаху і смаку через те, що була закрита протягом тривалого часу без кисню. Вона називається застійною водою. Залишаючись чистою, вода має неприємний запах і смак. Щоб подолати його ми ставимо картридж пост-карбон. Цей картридж видаляє неприємні запахи і смаки від вашої води, робилячи її питною і приємноб на смак.

Пост-карбон картридж встановлюється лише у зворотньому осмосі.

——————–
Будь ласка, не забувайте, що ми надаємо нашим клієнтам професійний сервіс для заміни картриджів, щоб уникнути витоку. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, перегляньте цю сторінку.

Additional information

Weight 1 кг
Тип товару

Застосування

, , ,

Матеріал корпусу

Відгуки

Ніхто ще не залишав відгуків для цього товару.

Тільки авторизовані клієнти (які увійшли в систему), які придбали цей товар можуть залишити відгук.