installation of water filters in the UK

Встановлення

200.00 

Опис продукту

Ми пропонуємо професійну послугу встановелння фільтрів для води.

Ми працюємо з великою кількістю професійних сантехніків по всій Україні. Ці компанії несуть відповідальність за якість надання нашим клієнтам послуг. Іноді клієнти воліють встановлювати фільтри без професійної допомоги, але статистика говорить, що дуже часто це сприводить до витоку і, як наслідок, затоплення квартир та будинків. Щоб уникнути витрат купи грошей на ремонт вашого приміщення після повені ми раді допомогти вам з встановленням. Наші професійні сантехніки (сертифіковані субпідрядники) прийдуть до вас додому, офіс, кафе і т.д., і, приблизно за півгодини, завершити всі роботи. Після цього майстер поставить гарантійний стікер на всіх ступенях фільтру, які захищатимуть вас від непорозумінь, якщо щось піде не так.

Ви можете довіряти нашому сервісу. Ми працюємо з дійсно професійними сантехніками, таким чином, вони зроблять все гарно й чисто.

Будь ласка, зверніть увагу: наша компанія не заробляє грошей на послугах. Все, що ви сплачкуєте за послуги, ви сплачеєте нашому сертифікованому субпідрядникові. Це означає, що ми не можемо зробити ніяких знижок на послуги. Однак ми зробили ціни на послуги дуже низька по Україні.

Additional information

Weight 1 кг

Відгуки

Ніхто ще не залишав відгуків для цього товару.

Тільки авторизовані клієнти (які увійшли в систему), які придбали цей товар можуть залишити відгук.