GAC water filter cartridge. Water2B Limited Очікується

GAC вугільний картридж для води

67.00 

GAC (гранульоване активоване вугілля) картридж. Це – 10″ картридж з активованим вугіллям всередині для видалення хлору, хлорорганики та багатьох хімічних речовин, окремих елементів і комбінацій з воді.

Out of stock

Опис продукту

GAC (гранульоване активоване вугілля) картридж. Це – 10″ картридж з вугіллям всередині. Активоване вугілля є відмінним абсорбентом для багатьох хімічних речовин окремих елементів і комбінацій, у воді й у повітрі. Він широко використовується для фільтрації води і повітря від токсинів, хімікатів та органічних речовин.

Багато років активоване вугілля робить свою роботу відмінно, забезпечуючи своїх користувачів справді бездоганними результатами.

Для чого саме цей картридж підходить?

  1. У якості 2-го ступеню у триступеневому проточному фільтрі Stream.3;
  2. У якості 2-го ступеню у 5 ступеневому зворонтьому осмосі River.5;
  3. Якщо ви маєте окремий осадовий фільтр у вашому приміщинні, цей картридж може бути використаний у наступних системах водопідготовки: одноступеневому фільтрі для води на мийку Rivulet.1, одноступеневому проточному фільтрі Stream.1, у якості 1-го ступеню у двоступеневого проточного фільтру Stream.2.

——————–
Будь ласка, не забувайте, що ми надаємо нашим клієнтам професійний сервіс для заміни картриджів, щоб уникнути витоку. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, перегляньте цю сторінку.

 

Additional information

Weight 1 кг
Тип товару

Застосування

, , , ,

Найвища робоча температура

Найнижча робоча температура

Матеріал корпусу

Матеріал кришки

Продуктивність

Відгуки

Ніхто ще не залишав відгуків для цього товару.

Тільки авторизовані клієнти (які увійшли в систему), які придбали цей товар можуть залишити відгук.