Changing replacement cartridges in water filters. Service UK

Заміна картриджів

70.00 

Опис продукту

Ми пропонуєму якісну заміну картриджів у фільтрах для води.

Чому ми це робимо? Нічого складного у зміні картриджів неває, але наша практика показує, що багато клієнтів роблять це не дуже обережно і іноді це призводить до тіку з фільтрів після заміни картриджів. Щоб уникнути витрат купи грошей на ремонт вашого приміщення після повені ми раді допомогти вам із зміною картриджів у ваших фільтрах для води. Наші професійні сантехніки (сертифіковані субпідрядники) прийдуть до вас додому, офіс, кафе і т.д., і за кілька хвилин зроблять всю роботу. Після цього сантехнік поставить гарантійний стікер на всіх ступенях, які захищатимуть вас від непорозумінь, якщо щось піде не так.

Ви можете довіряти нашому сервісу. Ми працюємо з дійсно професійними сантехніками, таким чином, вони зроблять все гарно й чисто.

Будь ласка, зверніть увагу: наша компанія не заробляє грошей на послугах. Все, що ви сплачкуєте за послуги, ви сплачеєте нашому сертифікованому субпідрядникові. Це означає, що ми не можемо зробити ніяких знижок на послуги. Однак ми зробили ціни на послуги дуже низька по Україні.

Additional information

Weight 1 кг

Відгуки

Ніхто ще не залишав відгуків для цього товару.

Тільки авторизовані клієнти (які увійшли в систему), які придбали цей товар можуть залишити відгук.