5 stage reverse osmosis made in the UK

5 ступеневий зворотний осмос “River.5”

4,200.00 

5 ступеневий зворотний осмос “River.5” – це найбільш точна очистка води. Видаляє навіть віруси (а також: хлор, хлорорганику, осадові забруднення тощо).

In stock

Артикул: 77991. Категорія: .
Мітки: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .

Опис продукту

5 ступеневий зворотний осмос “River.5” є найпотужнішою системою очистки питної води. Ця система встановлюється під раковиною в кухні так що фільтр залишається повністю прихований. Невеликий кран монтується на мийці для миттєвої абсолютно чистої питної води.

Ця система має потоку швидкість у 200 літрів на добу.

River.5 має п’ять ступенів:

  1. Осадовий (механічний) картридж. Це поліпропиленовий картридж, виконаний за технологією волоконної екструзії, який виглядає як невеликий відрізок труби (10 дюймів у довжину). Цей картридж має 5мкм отвіри, що зупиняють пісок, іржу і деякі механічні забруднювачі, що можуть надходити у наступні ступені. Якщо вода не містить іржу і пісок, механіна сантехніка (як, наприклад, крани), може служити довше, тому що пісок та інші механічні забруднення руйнують крани.
  2. GAC (активоване гранульоване вугілля) картридж. Цей картридж видаляє хлор, органічні речовини і більшість забруднень з води. А також, видаляє неприємний смак та запах з води. Чому видалення хрору  так важливо, будь ласка, прочитайте нашу статтю Корисна інформація.
  3. GAC+5 (активоване гранульоване вугілля з поліпропиленовим 5 мкм фільтром попереднього очищення) картридж. GAC+5 допомагає глибше видалити хлор, органічні речовини та інші забруднення. Цей картридж має PP 5 мкм фільтр попереднього очищення, який затримує дрібні фракції вугілля від 2-го ступеню.
  4. Мембрана. Це є найбільш точна стадія фільтрації. Мембрана видаляє частинки 1 мкм (3,9 × 10-5) або більші. Мембрана пропускає молекулу води (0,3 нм), але не пропускає більшість хімічних домішок і біологічних домішок, особливо мікроорганізмів та вірусів (від 20 до 500 нм). Наприклад, фільтр може затримувати бактерії холери або вірусів гепатиту. Вода після мембрани стає м’якою і не залишиє накипу в чайнику. Продуктивність мембрани є від 12 до 18 місяців, але залежить від якості води.
    Reverse osmosis made in the UK. Water2B Limited

    Зворотний осмос для годування малюків. Water2B.com.ua

  5. Посткарбон картридж. Після мембрани чиста вода вступає до резервуару (баку) з водою, де вона “очікує” бути використаною. Час від часу ви залишаєте свій дім (або офіс) протягом декількох днів, тижнів або навіть місяців, від’їзжаючи до відпочинку, ділових поїздок тощо. Вода в резервуарі набуває неприємного запаху і смаку, тому, що була закрита протягом тривалого часу без кисню. Вона називається застійною водою. Залишаючись чистою, вода має неприємні запах і смак. Щоб подолати це ми ставимо посткарбон картридж. Цей картридж видаляє неприємні запахи і смаки з вашої води й робить її питною і приємною на смак.

Зворотний осмос River.5 рекомендується для тих, хто шукає найвищого рівня фільтрації для своєї родини. Вода з цієї системи може бути використана для малюков і в стоматологічних кабінетах.

Фільтр “River.5” вироблено ​​з високоякісного європейського поліпропилана.

Це справжній “Made in the UK” товар.

Будь ласка, дивіться вкладку Додаткова інформація щоб ​​ознайомитись з технічними даними фільтра “River.5”.

Additional information

Weight 16 кг
Dimensions 42 x 42 x 42 мм
Тип товару

Застосування

, ,

Найнижча робоча температура

Найвища робоча температура

2 ступень

1 ступень

4 ступень

Найнижчий робочий тиск

Кількість ступенів

5 ступень

Матеріал корпусу

Матеріал кришки

Швидкість потоку

Продуктивність

Окремий кран

3 ступень

Відгуки

Ніхто ще не залишав відгуків для цього товару.

Тільки авторизовані клієнти (які увійшли в систему), які придбали цей товар можуть залишити відгук.