Slide background

Новий зворотній осмос

для безкомпромісного очищення води

Зворотній осмос видаляє хлор, хлорорганику, накип, неприємні запах і смак з води

Slide background

Проточні фільтри для води

Високошвидкісні, надійні системи фільтрації
економлять Ваші гроші й час

Велика продуктивність картриджів
Видаляють хлор, хлорорганику, осадові забруднення

Slide background

Фільтри від накипу

Фільтри для посудомийних
та пральних машин

Вигідне рішення
Завантажується поліфосфатами
для видалення накипу та продовження
терміну служби вашого обладнання

Фільтр для опалювальних систем й бойлерів

Видаляє накип легко й просто

Slide background

Кваліфіковане обслуговування по Україні

Просто знайдіть ваш населений пункт на карті покриття в зоні обслуговування
для отримання професійного локального обслуговування

Сертифіковані послуги установки
та технічне обслуговування в Вашому місті за найкращою ціною.

ГоловнаІнформаціяЧому саме ми?

Чому саме ми?

Клієнти Water2B отримати наступні переваги:

 • Дійсно європейську високу якість продукції. Говорячи “Висока якість” ми маємо на увазі, що наша продукція (корпуса фільтрів для води, картриджі і більшість аксесуарів) зроблено з сертифікованих матеріалів, пройшли тести під високим тиском (де потрібно), мають ексклюзивний дизайн, який поєднує класику і майбутнє. Варто купити дійсно європейську продукцію (не зроблені в Азії “під ліцензійним контролем європейської компанії”). Фільтри для води, які ми продаємо, створені розробниками Harvingstone Limited. Harvingstone Limited була створена професіоналами з більш ніж 20-річним досвідом створення фільтрів для води. Вони створили проект на основі свого досвіду, що робить нашу продукцію більш надійною і бажанною.
 • Професійне обслуговування. Ми пропонуємо загальнонаціональну установку і технічне обслуговування. Кожен день ми працюємо над розширенням нашої зони обслуговування, щоб покрити всю Україну, кожен будинок. Більше того, наші ціни на обслуговування набагато менші, ніж більшість інших підприємств пропонують.
 • Безкоштовна доставка. Клієнтам пропонується БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА (по всій Україні) Новою Поштою для покупок від 500 грн. або більше. Більшість магазинів в Україні пропонує доставку тільки за додаткову платню. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте сторінку Доставка.
 • Ціни. Незважаючи на те, що ми продаємо європейську продукцію, наші ціни є конкурентоспроможними з більшістю азіатських аналогів. Ми не жадібні і усвідомлюємо, що питна вода повинна бути доступною не тільки для багатих. Ми працюємо над тим, щоб питна вода стала набагато доступнішою для більшості людей. Ця мета є однією з наших найголовніших.
 • Дешевше та Швидше. Наші магістральні системи спроможні забеспечити Вас питною водою зі швидкістю близько 3,9 літрів за хвилину. Чи може ваш поточний фільтр зробити це? Жоден з фільтрів-глечиків не може це зробити. Крім того, ціна на картридж для нашого фільтра схожа на глечиковий, але має потенціал в 20 разів більший. Хіба це не варто, щоб він з’явився на вашій кухні? Тільки уявіть, скільки грошей можна заощадити (реально заощадити) річних. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте Магістральні фільтри для води.
 • Спеціальні пропозиції. Наша етична мета полягає в підтримці багатодітних сімей, людей з обмеженими можливостями, студентів і літніх людей, даючи їм дійсно величезні знижки. Чому ми робимо це? Дозвольте люб’язно спробувати пояснити це нижче:
  1) Великі родини. Ми розуміємо, як іноді важко мати велику родину, але, у той же самий час, багатодітні сім’ї підтримують демографію. Так за їх внесок в Українську націю ми хочемо зробити свій внесок у багатодітні сім’ї, щоб допомогти їм розвиватися.
  2) Люди з обмеженими можливостями. Зрозуміло, що не потрібно ніяких слів, щоб усвідомити, як важко бути людиною з обмеженими можливостями. Але ці люди намагаються жити нормальним життям, наскільки це можливо. Ми хотіли б підтримати їх у цей момент. Ми вважаємо, що наш маленький і скромний внесок зможе хоча б трохи допомогти залишитися в тонусі з чистою питною водою.
  3) Студенти. Якщо ви йдете на навчання замість того, щоб нічого не робити, ми цінуємо це. Ви вибрали вірний шлях. Люди, як ви допомогають Україні отримати більше висококваліфікованих спеціалістів на багатьох робочих посадах нарешті витісняючи аматорів.
  4) Старі люди. Ви створювали нашу країну, сприяли її розвутку, працюючи для неї і для майбутніх поколінь. Спасибі вам за це!
  Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте сторінку Спеціальні Пропозиції.